Hakkımızda

Hakkımızda

TEMPO HAVUZ olarak yüzme havuzu sektöründe uzun yıllar faaliyet göstererek, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza attık. Ayrıca, yurt içi ve yurtdışında yüzme havuzu ekipmanları ve aksesuarları satışı gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz bütün satış ve projelerde koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile hizmet verdik.

25 yıllık yüzme ve süs havuzları deneyimimizle, gelinen nokta itibariyle artık ülkemizin üretim gücünün dünya pazarında rekabet edebilen kalite ve teknolojiye sahip olduğu gerçeğiyle 2010 yılında, yine yüzme havuzu sektörüne yönelik yenilikçi teknolojik ve dünya pazarına satılabilecek özel ürünler ve tasarımlar yapmaya karar verdik.

Ve yaklaşık 2,5 yıl süren yatırım, tasarım, Ar-Ge çalışmaları sonrasında, Türkiye’de ilk ve tek olarak tam otomatik havuz temizlik robotu "robodeep’i" ürettik.

Hergün gelişmekte olan teknolojiler ışığında Ar-Ge ve yeni ürün, model ve tasarım yatırımlarımızı yoğun bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Amerika ve Avrupa’da üretilen diğer muadilleri ile teknoloji, kalite, performans konusunda rekabet edebilecek olan bu ürünlerimizle sektörümüz ve ülkemiz adına gurur duyuyoruz.

Üretim ve AR-GE aşamalarında teknoloji, kalite, performans kriterlerinde hassasiyetle durduğumuz gibi satış sonrası destek, servis ve müşteri memnuniyeti bizim için en önemli başarı kriteri olmuştur ve bundan sonrada olacaktır.

Saygılarımızla,