Robodeep Nedir?

Robodeep Nedir?

NEDEN HAVUZ ROBOTU?

Bilindiği gibi, havuz bakımında en önemli ve zor işlerden biri düzenli havuz içi temizliğidir. Çünkü dış ortamdan değişik yollarla (rüzgar, yüzücüler vb.) gelen kirler ve partiküller havuz suyunu kirletirler. Bu partiküllerin ağır olanları havuz tabanına çökerler, hafif olanlar da bir süre suda asılı kaldıktan sonra ağırlaşarak havuz dibine çökerler. Bu kirleri düzenli bir şekilde süpürmek hijyenik bir havuz için şarttır.

Bu işlemi manuel, yarı otomatik veya tam otomatik "robodeep" ile yapabilirsiniz.

ROBODEEP NEDİR?

ROBODEEP, en son teknoloji ile geliştirilip üretilmiş tam otomatik havuz içi temizleme robotudur.

Manuel ve yarı otomatik havuz süpürgeleri ile havuz içi temizliği yapmak yorucu ve bolca zaman alan zor bir iştir. Aynı zamanda bu şekilde yapılan havuz içi temizlik ile toplayabildiğiniz kirler, havuz pompa ön filtresi ve mevcut havuz filtrelerinde tutulacağından dolayı bu şekilde yapılan süpürme işlemlerinden sonra yine uzunca bir süre pompa ön filtre ve havuz filtre temizliği yapmak zorunda kalırsınız.

ROBODEEP'i kullanarak bütün bu işlerden kurtulursunuz, zamanınız kendinize kalır, eleman ve işçilik masraflarınızdan kurtulursunuz.

Süpürme sonrasında mevcut filtrasyon sisteminize bir kir yükü gelmeyeceğinden, süpürmeden sonra ters yıkama ihtiyacınız ortadan kalkar. Dolayısı ile mevcut fiziksel ve kimyasal olarak dengeye almış olduğunuz havuz suyunu ters yıkama yolu ile dışarı atıp yerine yeni su ve kimyasal ilave etmek zorunda kalmazsınız.

ROBODEEP'i kullanmaya başladıktan sonra kimyasal ve su tüketiminizin azaldığını hissedeceksiniz.

ROBODEEP ile havuzunuzu temizlerken siz keyfinize bakın.

ROBODEEP havuz robotu ile havuz temizliği çok kolaydır. Tek yapmanız gereken Robodeep’i havuza bırakmak ve tek tuş ile çalışmaya başlatmaktır. Seçtiğiniz özel temizlik programı doğrultusunda tam otomatik olarak ROBODEEP havuz temizliğini yapar ve durur.

Robot temizliği için tek yapmanız gereken robotu havuzdan çıkardıktan sonra basit bir şekilde özel patentli tasarım robot haznesini açıp filtreleri temizlemektir.